strona główna


BEZPŁATNA I NIEZOBOWIĄZUJĄCA WYCENA
Przed podjęciem decyzji dotyczącej przeprowadzki proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszego przedstawiciela, który dokona całkowicie niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny. W trakcie wizyty, trwającej zwykle, nie więcej, niż kilka minut, poznacie Państwo nie tylko cenę usługi, ale dowiecie się także, jak należy się do przeprowadzki przygotować. Udzielimy Państwu wszelkich, niezbędnych informacji na temat sposobów zabezpieczenia mebli i urządzeń, oszacujemy ilość potrzebnych kartonów, które dowieziemy na kilka dni przed usługą.

PRZEPROWADZKI DOMÓW I MIESZKAŃ
Jesteśmy od tego by pomóc w takim zakresie, w jakim nasz klient sobie tego życzy. W związku z tym, w zależności od Państwa potrzeb i możliwości proponujemy trzy warianty usług:

K O M F O R T O W Y - kompleksowa usługa przeprowadzkowa, obejmująca pakowanie, zabezpieczenie niezbędnymi materiałami, wyniesienie przedmiotów, załadunek, transport, rozładunek, wniesienie przedmiotów, wypakowanie, końcowe prace porządkowe.

S T A N D A R D O W Y - przed przeprowadzką, materiały do pakowania i zabezpieczenia dostarczane są do klienta. We własnym zakresie pakują Państwo przedmioty do kartonów według przyjętych przez firmę zasad. Naszym obowiązkiem jest jedynie zabezpieczenie przedmiotów wielkogabarytowych. Kolejnym krokiem jest załadunek i transport do miejsca docelowego oraz wyładunek i przeniesienie przedmiotów na wskazane przez Państwa miejsce.

E K O N O M I C Z N Y - udostępniamy samochód z kierowcą. W razie potrzeby, przed przeprowadzką dowozimy niezbędne materiały pakowe, które należy wykorzystać według przyjętych przez firmę zasad. Kierowca odpowiedzialny jest jedynie za zabezpieczenie przedmiotów w skrzyni załadowczej i dowiezienie towaru we wskazane miejsce.

PPRZEPROWADZKI FIRM I INSTYTUCJI
W przypadku przeprowadzek firmowych - z uwagi na ich specyfikę - szczegółowa oferta dotycząca czasu i kosztów usługi, przedstawiana jest zawsze po wizycie naszego przedstawiciela.

** PLEASE DESCRIBE THIS IMAGE **
Jeżeli masz uwagi do serwisu www.kampatrans.pl lub masz pomysł na jego usprawnienie, skontaktuj się z nami.
Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserverd. Copyright (c) by kampatrans.pl |
KAMPATRANS ul. Orzeszkowej 22/6, 71-564 Szczecin, +48 607 920 423, +48 605 156 059,